İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle titizliyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.

0312 353 73 63

Çamlıtepe Cad. No: 154/B Siteler/ANKARA

0532 617 15 10 – 0541 891 54 58

ÜST
Image Alt

Konya Akrilik Tamir Ve Tadilat

Konya Akrilik Tamir

Konya Akrilik tezgahlarınızı tamir ediyoruz. Ustalarımız tarafından tamir edilen akrilik çatlaklarını Konya Akrilik Tamir Ediyoruz.

Konya Akrilik Tadilat

Konya Akrilik Tadilat hizmeti veren Akbay Akrilik. Sizlere Konya Akrilik Banko,Tezgah ve diğer Konya Akrilik Tamir Tadilat hizmeti vermektedir.

Konya Akrilik Tezgah Tamir Tadilat

Konya Akrilik Mutfak Tezgahı tamiri ve Konya Akrilik Banyo Tezgahı tamiri yapan firmamızla sizde kurumsal profesyonel şekilde işlem yaptırın.

Konya Akrilik Mutfak Tezgahları Tamir Tadilat

Konya Akrilik Mutfak Tezgahları onarım ve tamir tadilat hizmetini en uygun fiyatlardan sağlıyoruz.

Konya Akrilik Banyo Tezgahları Tamir Tadilat

Konya Akrilik Banyo Tezgahları tamiri ve tadilatı hizmeti sunan Akbay Akrilik sizlere uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Konya Akrilik Banko Tamir Tadilat

Konya Akrilik Banko Tamiri Tadilatı ve onarım hizmeti sunan firmamız, tamamen garantili bir şekilde tamir işlemi sunmaktadır.

Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Suya, neme ve buhara karşı dayanıklıdır. Yüzeyi oldukça serttir (kırılganlık anlamında değil, 20 kat cila işleminden geçtiği için sert ve dayanıklıdır). Dezavantajları Akrilik ve membran mutfak dolaplarından daha pahalıdır. Bu lake mutfak dolapları, uzun bir manuel işlem süresinden kaynaklanmaktadır. Herkes cila reçinesini cilalayamaz. Uzun süre güneşe maruz kalırsa renklerinde sararma meydana gelebilir.

Yorum yap

Seokoloji