İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle titizliyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.

0312 353 73 63

Çamlıtepe Cad. No: 154/B Siteler/ANKARA

0532 617 15 10 – 0541 891 54 58

ÜST
Image Alt

Bolu Akrilik Tamir Ve Tadilat

Bolu Akrilik Tamir

Bolu Akrilik tezgahlarınızı tamir ediyoruz. Ustalarımız tarafından tamir edilen akrilik çatlaklarını Bolu Akrilik Tamir Ediyoruz.

Bolu Akrilik Tadilat

Bolu Akrilik Tadilat hizmeti veren Akbay Akrilik. Sizlere Bolu Akrilik Banko,Tezgah ve diğer Bolu Akrilik Tamir Tadilat hizmeti vermektedir.

Bolu Akrilik Tezgah Tamir Tadilat

Bolu Akrilik Mutfak Tezgahı tamiri ve Bolu Akrilik Banyo Tezgahı tamiri yapan firmamızla sizde kurumsal profesyonel şekilde işlem yaptırın.

Bolu Akrilik Mutfak Tezgahları Tamir Tadilat

Bolu Akrilik Mutfak Tezgahları onarım ve tamir tadilat hizmetini en uygun fiyatlardan sağlıyoruz.

Bolu Akrilik Banyo Tezgahları Tamir Tadilat

Bolu Akrilik Banyo Tezgahları tamiri ve tadilatı hizmeti sunan Akbay Akrilik sizlere uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Bolu Akrilik Banko Tamir Tadilat

Bolu Akrilik Banko Tamiri Tadilatı ve onarım hizmeti sunan firmamız, tamamen garantili bir şekilde tamir işlemi sunmaktadır.

17/40 Beyaz ve gri uyumu… Ülkemizde antrasit gri mutfak dolapları genelde kombin olarak kullanılır. Mesela üst grup meşe kaplama, alt grup antrasit… Ama antrasit gri rengi tek başına kullanmaktan asla çekinmeyin. Aşağıdaki resimde özellikle meşe tezgah ile olan uyumunu görebilirsiniz. Beyaz mutfak dolapları özellikle ülkemizde inanılmaz bir talep görmektedir. Bunun nedeni Türk insanının en risksiz olan rengi tercih etmesidir.

Yorum yap

Seokoloji