İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle titizliyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.

0312 353 73 63

Çamlıtepe Cad. No: 154/B Siteler/ANKARA

0532 617 15 10 – 0541 891 54 58

ÜST
Image Alt

Batman Akrilik Tamir Ve Tadilat

Batman Akrilik Tamir

Batman Akrilik tezgahlarınızı tamir ediyoruz. Ustalarımız tarafından tamir edilen akrilik çatlaklarını Batman Akrilik Tamir Ediyoruz.

Batman Akrilik Tadilat

Batman Akrilik Tadilat hizmeti veren Akbay Akrilik. Sizlere Batman Akrilik Banko,Tezgah ve diğer Batman Akrilik Tamir Tadilat hizmeti vermektedir.

Batman Akrilik Tezgah Tamir Tadilat

Batman Akrilik Mutfak Tezgahı tamiri ve Batman Akrilik Banyo Tezgahı tamiri yapan firmamızla sizde kurumsal profesyonel şekilde işlem yaptırın.

Batman Akrilik Mutfak Tezgahları Tamir Tadilat

Batman Akrilik Mutfak Tezgahları onarım ve tamir tadilat hizmetini en uygun fiyatlardan sağlıyoruz.

Batman Akrilik Banyo Tezgahları Tamir Tadilat

Batman Akrilik Banyo Tezgahları tamiri ve tadilatı hizmeti sunan Akbay Akrilik sizlere uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Batman Akrilik Banko Tamir Tadilat

Batman Akrilik Banko Tamiri Tadilatı ve onarım hizmeti sunan firmamız, tamamen garantili bir şekilde tamir işlemi sunmaktadır.

Hafif bir deterjanla nemlendirilmiş yumuşak bir bezle lekeleri ve çizikleri çıkarın, ardından kurumaya bırakmadan önce sabunlu suyu temiz bir bezle yıkayın. Su ve nem mutfak kaplamasına zarar vereceğinden, akrilik mobilyaların üzerine nemli veya ıslak giysiler veya havlular asmaktan kaçının. Mutfak dolabının parlak akrilik yüzeyini kuru bir bezle ve agresif deterjan ve temizleyicilere batırılmış bir bezle temizlemekten kaçının.

Yorum yap

Seokoloji