İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle titizliyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.

0312 353 73 63

Çamlıtepe Cad. No: 154/B Siteler/ANKARA

0532 617 15 10 – 0541 891 54 58

ÜST
Image Alt

Akrilik Mutfakları Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

Akrilik mutfaklar son yıllarda en çok tercih edilen mutfak dolabı modelleri olarak göze çarpıyor. Bunun birçok nedeni var. İşte bu nedenleri aşağıda size 5 madde de sıralamaya çalıştık.

Neden 1
Su geçirmezdir.

Evet bu bir efsane değil! Akrilik mutfak dolapları mdf lam üzerine yapılan özel kaplaması sayesinde su geçirmezdir. Fakat şunu unutmayın ki aslında hiçbir ahşap malzemesinin suyla arası yoktur. Sürekli suya maruz kalmak mikro zerreciklerden bile sızmaya neden olabilir. Bu sebeple su geçirmezlik özelliğini fazla zorlamamanız gerekmekte.

Neden 2
Uv ışınlarına karşı dayanıklıdır.

Güneş ışınlarının yıpratıcı gücünü hepimiz biliriz. Yaz güneşine birkaç gün maruz kalan çamaşırların renklerinin bile hızla solduğuna şahit olmuşuzdur. Mutfak dolaplarınızda çok uzun süreli güneş ışığına maruz bırakıldığında yavaş yavaş canlı renklerini kaybeder. Fakat akrilik mutfak dolaplarının yüksek yansıtıcı özelliği UV ışınlarını geri yansıtır.

Neden 3
Parlak yüzeyleri mutfaklarınızı olduğundan şık gösterir.

High Gloss mutfak dolapları kadar parlamasa da akrilik mutfak dolapları da yüksek oranda parlaktır. Bu sebeple mutfaklarınızdaki ışığı içeri geri yansıtarak daha huzurlu ve daha yüksek enerjili alanlar yaratmada üstlerine yoktur.

Neden 4
Kimyasal temizlik maddelerine karşı dayanıklıdır.

Son yıllarda daha hızlı temizlik için ev hanımlarına gerçekten oldukça güçlü temizlik maddeleri lüks markalar tarafından pazarlanmaktadır. Bu kimyasallar temizlerken aynı zamanda sürekli maruz kalmada soyma ve soldurma işlemine neden olacaktır. Akrilik mutfak dolaplarının yüksek dayanıklı malzemesi bu kimyasallara oldukça dayanıklıdır.

Neden 5
Çizilmez bir yapısı vardır.

Evet, akrilik mutfakların tercih edilmesinin en birinci nedeni çizilmeye karşı dayanıklı olmasıdır. Fakat uyarıda bulunmalıyız ki; bu çizilmezliğin bir sınırı vardır. Evet ufak çizikler akrilik mutfak dolaplarından silme işlemiyle silinebilir. Ama dikkatli olmalısınız ki sert çizikler öyle ıslak bezle silerek yok olamaz.

Yorum yap